Podstawowe informacje

Bootcamp Summer Glivitium 2018

esport półkolonie 2018 gliwice
CZYM JEST BOOTCAMP GLIWICE 2018? BOOTCAMP Gliwice 2018 to aktywna edukacja połączona z sesjami w Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends i inne gry pod okiem trenera esportu, który zadba zarówno o pełne bezpieczeństwo rozgrywki oraz pozwoli uczestnikom zrozumieć zachodzące w trakcie niej procesy, łącząc przyjemne z pożytecznym. BOOTCAMP 2018 to także wspólne wyjścia, spotkania z ciekawymi osobami, lekarzem, psychologiem sportu i wiele innych atrakcji.
GDZIE, KIEDY I DLA KOGO? Bootcamp odbędzie się w Gliwicach w Gaming House przy ul. Jagiellońskiej 9 w aż czterech możliwych do wyboru terminach: na początku wakacji: 25.06-29.06.2018 (5 dni), 02.07-06.07.2018 (5 dni) oraz w połowie: 30.07-03.08.2018 (5 dni) i 06.08-10.08.2018 (5 dni) . Każdego dnia zapewniony jest 8-godzinny program. Bootcamp adresowany jest w szczególności do dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 19 roku życia zainteresowanych esportem i rozwojem w tym obszarze.
DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA Bootcamp? Dla dzieci to zabawa połączona z edukacją i integracją, dla młodzieży aktywny relaks oraz możliwość spróbowania swoich sił w esporcie, a dla rodziców szansa, by ich dzieci pod opieką profesjonalnej kadry utrwaliły pozytywne oraz skorygowały negatywne zachowania oraz postawy związane z grą.
KOMPLEKSOWA OFERTA! Bootcamp to także sesje z psychologiem sportu, spotkania związane z bezpieczeństwem w sieci oraz konsultacje lekarza ortopedy. Dni wypełnione zabawą oraz aktywnym i mądrym wypoczynkiem, które pozwolą dzieciom i młodzieży skupić się na esencji ich zainteresowań.
ILE KOSZTUJE UDZIAŁ W BOOTCAMPIE I CO OBEJMUJE OPŁATA? Całkowity koszt to 499,00 zł brutto za 5-dniowy aktywny wypoczynek połączony z rozrywką i edukacją. W cenie gwarantowany jest m.in. gaming house, wyżywienie, opieka kadry, ubezpieczenie NNW, wspólne wyjścia, konsultacje z psychologiem sportu oraz lekarzem ortopedą.

Zapisy

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami pod numerem tel. +48 32 445 71 68 lub e-mail: info@esport.edu.pl i zarezerwuj sobie miejsce już dziś!

Osoba zgłaszająca (do kontaktu):

Kandydat na uczestnika:

Data urodzenia (rrrr-mm-dd):

Termin:

Skąd dowiedzieli się Państwo o feriach? (np. FB, plakat, ulotki, szkoła, znajomi):

Uwagi (np. dieta, leki, alergia):

Dane do faktury (jeżeli potrzeba):

Sprzęt do gry

Komputery PCS-Skynet

 • procesor: Intel Core i5-6500 3,2GHz
 • pamięć RAM: 8GB DDR4 2133MHz
 • dysk twardy: 1TB
 • grafika: GeForce GTX 1060 6GB
 • zasilacz: Corsair VS Series 650W 80+

(szczegóły)

Wygodne stanowiska
Bezpieczne dla zdrowia gracza oraz umożliwiające poprawną postawę profesjonalne fotele gamingowe dostarczy SPCgear – jeden z najlepszych dostawców tego typu wyposażenia w Polsce.

Sprzęt w salach wykładowo-treningowych będzie miał dostęp do szybkiego łącza internetowego dostosowanego do potrzeb profesjonalnej gry online.

Wsparcie techniczne

 • wparcie serwisanta (24/7)
 • dodatkowy komputer zapasowy gotowy do podmiany

O całość infrastruktury dbać będzie profesjonalny serwis komputerowy pcstore.com.pl

Monitory

 • technologia: LED
 • rozmiar: 24 cale
 • rozdzielczość: full HD 1920×1080
 • odświeżanie:  144Hz/240Hz
 • czas reakcji  poniżej 1 ms
 • kąt widzenia: 170×160 stopni

Akcesoria

 • klawiatura gamingowa
 • mysz gamingowa
 • słuchawki z mikrofonem

Akcesoria – w porozumieniu z producentami profesjonalnego sprzętu gamingowego zapewnimy dostęp i zaproponujemy wybór klawiatury oraz myszy dopasowanej do fizjonomii uczestnika obozu. (dobór będzie nadzorowany przez doktora ortopedę)

Płatności

Koszt półkolonii to 499,00 zł brutto!
Wpłatę należy uiścić do 14 dni od przewidywanego startu turnusu.
Dane do przelewu:
Fundacja esport.edu.pl ul. Kościuszki 35 44-100
Raiffeisen Bank Polska S.A. 47 1750 0012 0000 0000 3826 2847
Tytuł: (imię i nazwisko uczestnika) – ferie

FAQ

Jak wygląda program zajęć esportowych?

Dzień 1, poniedziałek, godz. 8:00-16:00 – „Po co grać?” czyli zorientowanie na cele

Wyznaczanie działań w zależności od poziomu celu (wybór: stałe polepszanie umiejętności lub wyższa ranga). Działania ułatwiające osiągniecie zamierzonego celu: podstawy analizy błędów, taktyki i zasady w rozgrywce solo/team. Rozdanie „punktów stylu”.

Dzień 2, wtorek, godz. 8:00-16:00 – „Idę w las, a tam kwas”, czyli czynniki stresogenne

Przemęczenie, znużenie oraz toxic behaviour – jak radzić sobie z przeciwnościami? Czy zyskuję przegrywając? Jak na chłodno ocenić swoją sytuację? Zależność: wzrost formy a niski performance. Dlaczego gracze są toksyczni?

Spotkanie z lekarzem.

Dzień 3, środa, godz. 8:00-16:00 – „Mów mi jeszcze” czyli komunikacja

Podstawowe zwroty, formuły oraz podział ról w drużynie. Komunikacja z premade’ami, a komunikacja z “randomami”. Jak zwięźle przekazać komunikat? Kiedy warto zrezygnować z komunikacji? Komunikatory głosowe a czat.

Spotkanie z psychologiem.

Dzień 4, czwartek, godz. 8:00-16:00 – „Kiedy powiem sobie dość” czyli kiedy gram za dużo?

Jak rozpoznać uzależnienie? Jak sprawić by gra bawiła zamiast złościć? Czy potrafię rozpoznać gorszy dzień? Czy jestem w stanie bronić się przed negatywnymi czynnikami? Jak sobie z nimi radzić? Troll w grze – czy zawsze oznacza przegraną?

Dzień 5, piątek, godz. 8:00-16:00 – Podsumowanie dni

Najważniejsze wnioski, rozpisanie postępów, celów i ogólnogrupowa analiza zagrań drużyn. Powtórzenie najważniejszych dla grupy wiadomości. Zasada odwagi do popełnienia błędu.  Czy w esporcie pracuje tylko gracz? Wskazanie możliwych ścieżek rozwoju zawodowego związanego z esportem. Dlaczego esportowcy w większości decydują się na studia? Cechy „skillfull” gracza.

Kto jest organizatorem ferii?

Organizatorem jest Fundacja esport.edu.pl z siedzibą w Gliwicach. Za przedsięwzięciem stoją Łukasz Gorczyński, Agnieszka Musiał, Dariusz Opoka i Sebastian Wilk. Łukasz, Agnieszka i Darek znani są z wieloletniej działalności w organizacjach pozarządowych, m.in. Stowarzyszeniu GTW, Stowarzyszeniu „Cała Naprzód”, Fundacji trzeci.org, zaangażowani są w działalność edukacyjną, sportową, kulturalną oraz dobroczynną. Sebastian stoi między innymi za projektem Gaming House Gliwice.

Na jakich tytułach oparte będą sesje?

Sesje będą oparte na Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends.

Czy muszę mieć konto na Steamie? Co to w ogóle jest Steam?

Tak, sesje odbywać się będą na Steamie. Steam to najpopularniejsza obecnie platforma cyfrowej dystrybucji gier komputerowych. Oferuje możliwość kupowania cyfrowych produkcji, testowania darmowych (Free to Play) i komercyjnych gier komputerowych, a także posiada szereg dodatkowych funkcji za pomocą których możemy komunikować się z innymi graczami, udzielać się w grupach społecznościowych oraz wykonywać wiele innych czynności. W przypadku braku konta – prosimy o kontakt.

Mam obawy, że moje dziecko jest uzależnione od komputera.

Dzieci i młodzież spędzają obecnie przed komputerem bardzo dużo czasu. Część z nich – zdecydowanie zbyt dużo. W trakcie ferii będziemy uważnie przyglądać się zachowaniom osób i sporządzony zostanie raport dotyczący m.in. sposobu korzystania z komputera. Dzieci i młodzież, co do których jest podejrzeniem korzystania z komputera w sposób niekontrolowany, będą pod ścisłą opieką i zostaną im przedstawione instrukcje związane z bezpiecznym graniem. W trakcie ferii nie ma możliwości całkowitej zmiany zachowań dzieci i młodzieży, jest jednak przestrzeń do rozmowy o negatywnych stronach gry, a także wskazanie dróg wyjścia z sytuacji.

Czy otrzymam fakturę?

Tak, oczywiście. Prosimy podesłać dane do faktury na adres info@esport.edu.pl