Podstawowe informacje

CZYM JEST ESPORT EDU CAMP WINTER 2018 (EEC2018)? EEC2018 to aktywny wypoczynek i edukacja, połączona z sesjami w Counter-Strike: Global Offensive pod okiem pedagogów oraz trenera e-sportu, którzy zadbają zarówno o pełne bezpieczeństwo rozgrywki, jak i pozwolą uczestnikom zrozumieć zachodzące w trakcie niej procesy, łącząc przyjemne z pożytecznym. EEC2018 to także baseny, kręgle, bilard, gry zespołowe, ćwiczenia fizyczne oraz wiele, wiele innych atrakcji.
GDZIE, KIEDY I DLA KOGO? EEC2018 odbędzie się w trzech możliwych do wyboru terminach 28.01-03.02.2018 (7 dni), 04.02-10.02.2018 (7 dni), 11.02-17.02.2018 (7 dni) w Kleszczowie w Parku Zdrowia i Rozrywki – Hotel Solpark. Obóz adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 13 do 18 roku życia (roczniki 2000 r. do 2005 r.) zainteresowanych e-sportem i aktywnym wypoczynkiem.
DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA EEC2018?  Dla dzieci obóz to zabawa połączona z edukacją i wypoczynkiem oraz szeregiem aktywności ruchowych, dla młodzieży aktywny relaks oraz możliwość spróbowania swoich sił w esporcie, a dla rodziców szansa, by ich dzieci pod opieką profesjonalnej kadry utrwaliły pozytywne oraz skorygowały negatywne zachowania oraz postawy związane z grą.
KOMPLEKSOWA OFERTA! EEC2018 to e-sport, baseny, kręgle, bilard, gry zespołowe, ćwiczenia fizyczne oraz wiele, wiele innych atrakcji. Dni wypełnione zabawą oraz aktywnym wypoczynkiem, które pozwolą dzieciom i młodzieży w harmonijny sposób wrócić do rytmu szkolnego.
ILE KOSZTUJE UDZIAŁ W EEC2018 I CO OBEJMUJE OPŁATA? Całkowity koszt obozu to 1199,00 zł brutto za 7-dniowy aktywny wypoczynek połączony z rozrywką i edukacją. W cenie obozu gwarantowany jest m.in. nocleg w komfortowym hotelu (pokoje 2-4 osobowe z łazienkami), wyżywienie (trzy posiłki dziennie), pełna opieka kadry, ubezpieczenie NNW, wszystkie opisane wyżej atrakcje, możliwość korzystania z basenów, kręgielni, bilardu, sauny, fitness i zajęcia integracyjne. Cena nie obejmuje transportu – jest możliwy w drodze indywidualnych ustaleń.

Program obozu

Codzienne sesje w Counter-Strike: Global Offensive. Uczestnicy każdego dnia odbywać będą trening pod okiem profesjonalnego trenera i wykładowcy z zakresu m.in.:

– poprawy komunikacji międzyludzkiej,
– wykształcenia wewnętrznej motywacji,
– umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
– umiejętność nauki na własnych błędach,
– umiejętność logicznego myślenia i analizy,
– umiejętność radzenia sobie ze stresem,
– wyszkolenia indywidualnego i taktycznego w grze,
– bycia liderem,
– nauki prowadzenia gry.

Baseny, kręgle, bilard, siłownia, sala fitness i gry zespołowe – siatkówka, piłka nożna, koszykówka.

Zajęcia integracyjne, wieczorki filmowe – to wszystko, co również czeka na uczestników EEC2018!

Zapisy

1. Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami pod numerem tel. +48 500 195 049 lub e-mail: info@esport.edu.pl i zarezerwuj sobie miejsce już dziś!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

2. Zapoznaj się z Regulaminem EEC2018 i Listą rzeczy.

3. Dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 200,00 zł na nr rachunku bankowego Fundacja esport.edu.pl ul. Kościuszki 35 44-100 Raiffeisen Bank Polska S.A. 47 1750 0012 0000 0000 3826 2847.

4. Wypełnij i odeślij do nas wypełnioną elektronicznie Kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku (podpisany dokument należy przesłać na adres Fundacja esport.edu.pl ul. Kościuszki 35 44-100 Gliwice lub przekazać w dniu przyjazdu na obóz).

Sprzęt do gry

Komputery PCS-Skynet

 • procesor: Intel Core i5-6500 3,2GHz
 • pamięć RAM: 8GB DDR4 2133MHz
 • dysk twardy: 1TB
 • grafika: GeForce GTX 1060 6GB
 • zasilacz: Corsair VS Series 650W 80+

(szczegóły)

Wygodne stanowiska
Bezpieczne dla zdrowia gracza oraz umożliwiające poprawną postawę profesjonalne fotele gamingowe dostarczy SPCgear – jeden z najlepszych dostawców tego typu wyposażenia w Polsce.

Sprzęt w salach wykładowo-treningowych będzie miał dostęp do szybkiego łącza internetowego dostosowanego do potrzeb profesjonalnej gry online.

Wsparcie techniczne

 • wparcie serwisanta (24/7)
 • dodatkowy komputer zapasowy gotowy do podmiany

O całość infrastruktury dbać będzie profesjonalny serwis komputerowy pcstore.com.pl

Monitory

 • technologia: LED
 • rozmiar: 24 cale
 • rozdzielczość: full HD 1920×1080
 • odświeżanie:  144Hz/240Hz
 • czas reakcji  poniżej 1 ms
 • kąt widzenia: 170×160 stopni

Akcesoria

 • klawiatura gamingowa
 • mysz gamingowa
 • słuchawki z mikrofonem

Akcesoria – w porozumieniu z producentami profesjonalnego sprzętu gamingowego zapewnimy dostęp i zaproponujemy wybór klawiatury oraz myszy dopasowanej do fizjonomii uczestnika obozu. (dobór będzie nadzorowany przez doktora ortopedę)

Płatności

Koszt EEC2018 to 1199,00 zł brutto!
I wpłata – uiszczenie kwoty 200,00 zł brutto
II wpłata – uiszczenie kwoty 499,00 zł brutto
III rata – uiszczenie kwoty 500,00 zł brutto – do dnia 15 stycznia 2018 roku
Dane do przelewu:
Fundacja esport.edu.pl ul. Kościuszki 35 44-100
Raiffeisen Bank Polska S.A. 47 1750 0012 0000 0000 3826 2847
Tytuł: (imię i nazwisko uczestnika) – obóz esport

FAQ

Czy otrzymam fakturę?

Tak, oczywiście. Prosimy podesłać dane do faktury na adres info@esport.edu.pl 

Kto jest organizatorem wypoczynku?

Organizatorem wypoczynku jest Fundacja esport.edu.pl z siedzibą w Gliwicach. Za przedsięwzięciem stoją Łukasz Gorczyński, Agnieszka Musiał, Dariusz Opoka i Sebastian Wilk. Łukasz, Agnieszka i Darek znani są z wieloletniej działalności w organizacjach pozarządowych, m.in. Stowarzyszeniu GTW, Stowarzyszeniu „Cała Naprzód”, Fundacji trzeci.org, zaangażowani są w działalność edukacyjną, sportową, kulturalną oraz dobroczynną. Sebastian stoi między innymi za projektem Gaming House Gliwice.

Czy otrzymam oświadczenie, z którego wynika, że prowadzimy działalność w zakresie organizowania wypoczynku dzieci i młodzieży?

Tak, oczywiście. Prosimy o wysłanie informacji o takiej potrzebie na adres info@esport.edu.pl 

Czy otrzymam potwierdzenie uczestnictwa w wypoczynku?

Tak, oczywiście. Prosimy o wysłanie informacji o takiej potrzebie na adres info@esport.edu.pl. Potwierdzenie jest też zawarte m.in. w Karcie kwalifikacyjnej.

Do kiedy i w jakiej formie mam dostarczyć Kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku?

Prosimy, aby Kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku możliwie jak najprędzej wysłać elektronicznie (bez podpisu) lub w miarę możliwości zeskanowaną (z podpisem) na adres info@esport.edu.pl. Podpisany oryginał Karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku musi być przekazany najpóźniej w dniu przyjazdu na wypoczynek, jednak wskazane jest, aby – w miarę możliwości – dostarczyć lub przesłać dokument wcześniej. Adres do wysyłki: Fundacja esport.edu.pl ul. Kościuszki 35 44-100 Gliwice.

Jak zorganizowany będzie transport na obóz i z powrotem?

Transport nie jest wliczony w cenę obozu. Istnieje możliwość indywidualnych ustaleń w przedmiocie dojazdu i powrotu.

Na jakich tytułach oparte będą sesje?

Sesje będą oparte na Counter-Strike: Global Offensive.

Czy mogę odwiedzić dziecko?

Oczywiście. Prosimy tylko o uprzedni kontakt pod obozowym numerem telefonu, aby zastać dzieci w ośrodku lub nie przerywać dzieciom/młodzieży zajęć.

Kiedy mogę dzwonić do dziecka?

Cały czas czynny będzie obozowy numer telefonu. Z dziećmi najlepiej kontaktować się w godzinach między 18:30 a 20:00.

Mam obawy, że moje dziecko jest uzależnione od komputera.

Dzieci i młodzież spędzają obecnie przed komputerem bardzo dużo czasu. Część z nich – zdecydowanie zbyt dużo. W trakcie obozu uważnie będziemy przyglądać się zachowaniom osób i sporządzony zostanie raport dotyczący m.in. sposobu korzystania z komputera. Dzieci i młodzież, co do których jest podejrzeniem korzystania z komputera w sposób niekontrolowany, będą pod ścisłą opieką i zostaną im przedstawione instrukcje związane z bezpiecznym graniem. W trakcie jednego obozu nie ma możliwości całkowitej zmiany zachowań dzieci i młodzieży, jest jednak przestrzeń do rozmowy o negatywnych stronach gry, a także wskazanie dróg wyjścia z sytuacji. Również po obozie dzieci oraz młodzież będą mogły liczyć na zajęcia, którem mają przeciwdziałać uzależnieniu.

Czy muszę mieć konto na Steamie? Co to w ogóle jest Steam?

Tak, sesje odbywać się będą na Steamie. Steam to najpopularniejsza obecnie platforma cyfrowej dystrybucji gier komputerowych. Oferuje możliwość kupowania cyfrowych produkcji, testowania darmowych (Free to Play) i komercyjnych gier komputerowych, a także posiada szereg dodatkowych funkcji za pomocą których możemy komunikować się z innymi graczami, udzielać się w grupach społecznościowych oraz wykonywać wiele innych czynności. W przypadku braku konta – prosimy o kontakt.